משלוחים מהיום להיום

שירות 3dmail המהפכני החדש, Startap מבטיח כי הוא נולד כדי לשנות את שדה המשלוח בשוק הישראלי והעולמי, מציע לך מודל אספקה מנצח ולא גמיש של היום. באמצעות כוחה של הטכנולוגיה ואת היתרונות של הכלכלה השיתופית, ב 3dmail לא רק שאנחנו מציעים לך את הביצועים הטובים ביותר עם המשלוחים של היום, אבל אנחנו מאפשרים לך לסיים את הזמן שיא משלוח ואוסף כי, בעוד כמה דקות, אתה כבר יכול לקבל! אז למה אתה מחכה? אם אתם מחפשים חברת משלוח היום כי גם לספק את התוצאות (ואת החבילה שלה…), במהירות מדהימה, אמינות ללא תחרות ועם יכולת מעקב מתקדמת בשבילך, להזמין משלוח עכשיו עם 3dmail ואתה לא תאמין כמה מהר השליח כבר נשמע… שירות זה באמת יתאים לכולם! 

שירות שליחות יומי שבאמת מתאים לכולם! שירות ה-3dmail מספק מודל מתקדם ויעיל ביותר כדי לספק משלוחים מהיום ליום. השירות מתאים באופן אופטימלי לכל סוגי הלקוחות המעוניינים לבצע משלוחים מהירים של פריטים קטנים, בינוניים ואפילו גדולים יחסית. פשטות, טכנולוגיה מתקדמת, שליטה עמוקה של שירותי העברת הודעות, ומודל תמחור שקוף והוגן מאפשרים לנו לספק מענה מצוין ללקוחות פרטיים ועסקיים. 3dmail היא חברת הפצה שונה "מפריעה בשוק", כך שגם צרכני הקצה והצרכנים הם שונים "שוק משבש" חברת ההפצה. השליחים עצמם לקבל יותר ערך ולהרוויח יותר. חברת שליחויות מהיום מתאימה באופן מושלם ללקוח פרטי שרוצה לשלוח חבילה במהירות ובאמינות, השירות הוא אידיאלי עבור חברות שצריכות לשלוח מסמכים, פריטים או ציוד ביעילות ועם מינימום ביורוקרטיה ועלויות. בנוסף, שירותי משלוח 3Dmail מתאימים לאתרי מסחר באינטרנט ולעסקים המספקים משלוחים יומיים ללקוחותיהם ומבקשים לייעל את התהליך הן פיננסי והן תפעולי. יתרון בסיסי נוסף של שירות המשלוחים היומי של 3Dmail הוא שהמודל של מערכת טכנולוגית מבוססת אינטרנט מתקדמת, יחד עם כלכלה שיתופית במיטבה, מאפשר לנו להציע את השירות ללא מגבלות גיאוגרפיות, בפריסה בכל רחבי הארץ ולא רק באזור המרכזי. מכיוון שכל אחד יכול להיות שליח 3dmail, אפשר לספק את השירות ברחבי ישראל.

משלוחים אקספרס — לשים משמעות חדשה במונח אקספרס אם בעבר משלוחים מפורשים היו בעיקר שם כללי למשלוחים מהירים שלא היו מהירים כמו שציפינו מרמת הטכנולוגיה הקיימת, יישומי 3dmail היו למעשה מהפכה צרכנית וטכנולוגיה בתחום שעד לאחרונה זה לא היה טכנולוגי במיוחד וחדשני. שירות 3Dmail מעמיד משמעות חדשה בטווח של משלוח אקספרס, עם המשלוחים של היום כי הם נכונים ואמיתיים גם כן. עם 3dmail לא רק החבילה ששלחת באותו יום ליעד הסופי שלה, אבל זה אפילו יגיע בצורה מסודרת ומאובטחת רק בשעות בודדות ואפילו דקות כאשר מרחקי המשלוח קצרים. מערכת הטכנולוגיה של 3Dmail מאתרת את השליח המתאים ביותר לבצע את השליחויות המהירות שלך ושולחת אותו מיד: איסוף מהיר, אספקה מהירה במיוחד ואתה עוקב אחר התהליך כולו בזמן אמת ובאמצעות יישום קל לשימוש.

משלוחים מהירים באותו היום – איך קורה הקסם؟

במודל "נורמלי" של חברת שליחויות היום, אתה צריך לעבור תהליך ביורוקרטי לוגיסטי מיושן למדי, איטי ומסורבל, גם אם אתה לקוח עסקי קבוע עם הרבה נפח משלוח. יתר על כן, המשלוחים "מהירים" של חברות הספנות המסורתיות אינם תמיד מהירים כמו חברות הספנות או כפי שכולנו מצפים במציאות הטכנולוגית הזמינה כיום. החברה 3dmail הוקמה כדי לשנות את המצב הזה וליצור מציאות חדשה, טובה יותר ומתקדמת יותר עבור כל הצדדים. אז איך הקסם של המשלוחים של היום קורה ואפילו מעתה והלאה? כיצד מטפלים המשלוח ובתוך רבע שעה, כבר יש לשליח לאיסוף? אז, ככה:

היכנס לחשבון שלך דרך אפליקציית 3dmail המעולה וסופר ידידותית או באמצעות ממשק האינטרנט.

 הזן את פרטי המשלוח: כתובת האיסוף, יעד המשלוח, גודל וסוג החבילה, איש קשר למסירה, תאריך האיסוף הרצוי והערות רלוונטיות. 

קבל מחיר משלוח – בדרך ברורה, שקופה ואמינה וללא הפתעות. מערכת 3dmail המתקדמת נכנסת לפעולה ובסיוע אלגוריתם משוכלל ומוכח מאתרת את השליח הקרוב והראוי ביותר, אשר כמובן יגיע בזמן המהיר ביותר.

 אתה יודע מראש מי השליח הוא ואפילו לקבל תמונה של אותו שליח "זבובים" לך, לאסוף את החבילה וממשיך ביעילות ובבטחה למסירה ליעד. אתה יכול לפקח על מצב המשלוח שלך בכל עת: לזהות שליח, מצב משלוח, פנה לשליח ועוד.

המשלוחים של 3dmail מבוצעים ע"י שליחים היכולים לבצע משלוחים בזמנם הפנוי כמקור להכנסה נוספת או לחלופין שליחים עצמאיים המבצעים משלוחים "במשרה מלאה". משלוחים מבוצעים עם אופניים, קטנועים ומכוניות, כך אתם באמת יכולים לקבל משלוחים מהיום להיום גם ברכב המתאים ביותר לחבילה שלכם וגם עם כלי רכב המאפשר את האספקה המהירה ביותר – חשוב מאוד במרחבים עירוניים צפופים ופקוקים.

אוקי, נשמע מרשים ומבטיח, אבל כמה עולה משלוח؟

רוב מוחלט של משלוחים שנעשו באמצעות פלטפורמת 3dmail הם משלוחים היום, כי כאמור היום, אנשים וחברות מצפים לקבל שירות סידורים יעיל ואמין מהיום. כחלק מהמהפכה שהחברה מייצרת בשוק המשלוחים, מושם גם דגש משמעותי ובלתי מתפשר על שאלת המחירים. אנו מבינים כי לא רק אתה מחפש חברת שליחויות של היום שבאמת עושה משלוחים באותו יום מהר, אבל עלות המשלוח יהיה גם הגיוני. עם 3dmail השולח יודע מראש בדיוק מה מחיר המשלוח, עוד לפני האישור הסופי של הזמנת איסוף, אין הפתעות שונות או ניצבים כי פתאום יתווספו לחשבון. כל שעליך לעשות הוא לבחור את סוג המשלוח, שליח וערבות הרכישה עבור תוכן המסירה (אחריות חינם עבור ערך החבילה עד 100₪), לדעת בדיוק כמה הכל עולה לך ולחכות עד שהחבילה תגיע ליעדה באופן מפתיע. מחירי משלוח מהיום וגם כל overtypes משלוח 3dmail הם על ידי מרחק ועל ידי גודל החבילה נשלחת. יש מחיר קבוע עבור הראשון 2 קילומטרים של משלוח, כאשר ככל שהמרחק גדל העלות לקילומטר נוסף יורדת. בכל מקרה, אתה יודע מראש כמה עלויות המשלוח כי המרחק הוא prepondered על ידי המערכת.

סוגי חבילות שניתן לשלוח במשלוח מהיר באותו יום

  • מעטפה: מסמכים, מפתחות, מטען, סמארטפון וכדומה.
  • חבילה קטנה: מחשב נייד, קלסר, קופסת נעליים, שקית סופר…
  • חבילה בינונית: תיק גב, מארז שתייה…
  • חבילה גדולה: מדפסת, כיסא, מסך טלוויזיה, גיטרה…

תשלום עבור המשלוחים של היום עם 3dmail נעשה רק על ידי כרטיס אשראי באמצעות היישום או ממשק האינטרנט במחשב. אין ריטושים במזומן עבור השליח והכל בטוח לחלוטין ומתקדם. פרטי כרטיס האשראי שלך לעולם אינם גלויים לשליחים. 3dmail לקוחות עסקיים המעוניינים ליהנות משירות יעיל וחדשני עם חברת שליחויות החל מהיום יכולים לבחור חשבון חודשי מרוכז לתשלום וגם לקבל כלי ניהול נוספים כדי לייעל את השירות. חברת שליחויות היום שבאמת מציעה ביצועים מוכחים בשטח של 3dmail לא רק מבטיחה הבטחות אלא גם שומרת על הצהרותיה: אנחנו פלטפורמה משוכללת מחברת המשלוחים של היום שבו אתה באמת מקבל משלוח מהיר באותו יום, ללא מכשולים, אין הפתעות וללא פשרות. עם 3dmail תוכלו ליהנות משלוחים של היום באופן יעיל, אמין, בטוח, שקוף, ולא פחות חשוב, זול. להזמין משלוח מהיר עכשיו!

צור עימנו קשר

כתובת:

3D mail 3178 bladensburg Rd NE Unit 41214 Washington DC 20018 USA

שירות לקוחות:

0586224924

אימייל:

admin@3dmail.co.il