משלוחים בארץ

לעתים קרובות מדי, כאשר שירות מושק מהפכני ומהפכני, "שובר שוק" שירות, בפועל זמין רק לתושבי האזור המרכזי. זה ללא ספק היה המצב לגבי משלוחים מהירים ומשלוחים מהיום ועד היום — דגש על עידן, כי עכשיו שירות 3dmail נכנס לשחק ומציע משלוחים בארץ, במודל חדשני אולטרה-מהיר וללא להתפשר על האמינות, היעילות שקיפות בתמיכה של טכנולוגיה מתקדמת. יתרה מזאת, 3dmail מאפשר לכל אחד להיות שליח ולספק משלוחים בארץ כעבודה ראשונית או כהכנסה משלימה, כל מה שצריך הוא אופניים, קטנוע או רכב אחר ואתה נכנס לתחום של סידורים בארץ.

מציאות חדשה במשלוחים כלל ארציים

במהלך השנים, גם בשנים האחרונות עם פריחת יישומים שונים בתחום הכלכלה השיתופית ומפעלים חדשניים, תחום הסידורים לא השתנה הרבה, בעיקר בהקשר של משלוחים בארץ. הן השולחים של החבילה והן הצד המקבל, הן במגזר התאגידי והן במגזר הפרטי, היו רגילים לקבל שירותי משלוחים ברחבי הארץ רק מחברות גדולות ולוגיסטיקה, אשר הביאו עלויות גבוהות יחסית, בירוקרטיה מסורבלת ולעתים קרובות לקוח פרטי לא יכול סידורים חברה בארץ כלקוח פרטי, שאינו עסקי. 3dmail הוקמה, בין היתר, כדי לשנות את המציאות המעוותת הזאת, מאז הפלטפורמה הטכנולוגית והעסקית של החברה באמת מציעה שירות משלוחים בארץ עם פריסה מקיפה ארצית, עם עלויות אטרקטיביות לעומת אפשרויות אחרות, עם מהירויות משלוח מעולות ואמינות בלתי מתפשרת של שליחים והשירות כולו.

איך עובד שירות שליחויות בארץ עם 3dmail ؟
3Dmail מביאה מהפכה של זכות הסידורים! אבל למרות שהדבר הקל לעשות היה להתמקד בתל אביב, באזור המרכזי ובמרכזי הערים הגדולות, אנחנו לא יזמים שבוחרים את הפתרון הקל אלא הפתרון הנכון והוגן. לכן המודל בנוי כך שהוא יכול להציע משלוחים בארץ ולא רק במרכז ומאפשר לאנשים מכל רחבי הארץ לשלוח ולקבל משלוחים איכותיים ומהירים וגם להרוויח יותר כסף כמו שליחים. שירות המסירה של 3dmail מבוסס על אלגוריתמי מחשב שפיתחו יכולות מתקדמות לזיהוי מיקום, מפות עדכניות ומדויקות וחשיבה מוכנה לשימוש. באמצעות יישום ייעודי או ממשק אינטרנט, אתה מנהל את כל תהליך משלוח ההזמנה, יודע את העלות מראש יכול לעקוב בזמן אמת את כל הפרטים ואת המצב של החבילה שנשלחו.

• בחר את סוג החבילה שברצונך לשלוח — מתוך 4 סוגים אפשריים.
• הזנת מקור וכתובת יעד למשלוח, כולל הוראות מיוחדות.
• ציין איש קשר לקבלת המשלוח ומזינים את פרטיו.
• משלוחים בשווי של עד 100₪ נהנים מאחריות חופשית, מעבר לערך זה ניתן לרכוש בכתובת
• קבל מחירים ברורים וסופיים עבור המשלוח שלך — לדעת מה העלות היא עוד לפני האישור והתשלום.
• מיד לאחר אישור צו המסירה המערכת מאתרת את השליח הקרוב והמתאים ביותר, אשר ובמהירות מקסימלית
• לכל משך הזמן של שלבי המשלוח שלך אתה יכול לעקוב אחר מצב, ליצור קשר עם השליח ולראות מה קורה.
• בסוף המשלוח אתה מקבל בדוק את המשלוח יכול להעפיל את השליח על איכות השירות שקיבלת – כך אנו לוודא כי רק השליחים הגדולים עובדים איתנו ב 3Dmail.

בערים הגדולות ובאזור המרכזי, שירות של 3dmail כולל, כמובן, יותר שליחים ומרחקים שילוח הם בדרך כלל קצרים יותר, ולכן אנחנו יודעים לייצר מצב שבו השליח מגיע לשלוח כדי לאסוף את החבילה המצורף בתוך דקות בודדות. כמובן, באזורים מרוחקים יותר שבהם מספר השליחים הוא פחות וגם מרחקי הנסיעה גבוהים יותר, איסוף עשוי להיות איטי יותר, אבל המערכת תמיד שואפת להשיג את איסוף מהיר משלוח שיכול להתרחש בהקשר של משלוחים בארץ. לקוחות פרטיים לשלם עבור משלוחים בארץ עם 3dmail בלבד באמצעות כרטיס אשראי, אשר מציע אבטחה רבה יותר, נוחות שימוש לחלוטין מבטלת את הצורך לשחק עם מזומנים בתהליך. לקוחות עסקיים יכולים לבחור לשלם באופן מרוכז עבור משלוחים.

כיצד אנו מספקים סידורים בארץ במודל 3dmail؟

כל הרעיון מאחורי הקמתה של 3dmail הוא לרתום את כוחה של הטכנולוגיה ואת הכלכלה השיתופית לייצר מוצר חדש, יעיל וטוב יותר בענף התחבורה הימית, עם דגש על המשלוחים של היום, אך לא רק למשלוחים מהירים אלה. זה בדיוק טכנולוגיה זו ואת היכולות החדשניות של כלכלה שיתופית המאפשר 3dmail לספק משלוחים בארץ על פי מודל חדש זה ומזל טוב מאוד. תחרות אמיתית לחברות משלוח מסורתיות ובעלות ערך מוסף, הן יחד עם השולח, הן עם הנמען של החבילה והן עם השליחים עצמם. בדיוק בגלל כל מי שבבעלותו מכונית יכול להיות שליח 3dmail, כך השירות אין הגבלה גיאוגרפית וזה אפשרי לבצע סידורים בארץ עם 3dmail — בכל רחבי הארץ! יש לנו באמת שליחים "דן לאילת" כי המודל שלנו הוא גמיש ומאפשר לכל שליח להחליט כמה הוא רוצה לעבוד וגם מאפשר סידורים במקום המגורים וללא צורך לספק סידורים רק במרכז. לאחר תהליך קצר ויעיל מאוד של רישום, אימות והכשרה, כל נהג של קטנוע, אופנוע או רכב אחר ואפילו רוכבי אופניים (אלה רלוונטיים בעיקר עבור חללים עירוניים, כמובן…) הופך שליח 3dmail שפועל הבוס שלו והוא מבוצע באופן עצמאי, בעזרת עשוי הטכנולוגיה שלנו הפלטפורמה, כמובן. לכן, ניתן להציע פריסה רחבה מאוד של שירותי שילוח מהירים ואמינים, ללא מגבלות של העסקת שליחים ונהגים בקווים פחות נוסעים.

שירות משלוחים לעסקים
חברות גם ליהנות יותר עם 3dmail! החברה מציעה שירות ייעודי לחברות, עם אותו מודל טכנולוגיה חדשני וחכם לביצוע סידורים בארץ, אך עם כלי ניהול משופרים ורבים יותר ועם אפשרות של חשבון חודשי מרוכז במקום חיובים בודדים עבור כל משלוח. אפשרות זו מאפשרת לחברות למטב את עלויות המשלוח ולהשתמש בסוג השליחים המתאים ביותר עבור כל סוג הזמנה. מכיוון ש-3dmail מאפשר לכל אחד להיות שליח ולספק משלוחים בארץ, רוב השליחים בכל אזור גיאוגרפי אכן יהיו תושבים באותו אזור — ולכן חברות הצביעו על 3Dmail כחברת שליחויות בארץ גם לתרום ישירות לכלכלה באזור המושבים שלהם.

יתרונות של 3dmail באופן כללי ובהשוואה לשירותי שילוח אחרים
• תמחור אטרקטיבי ושקוף – דעו מראש כמה עלויות המשלוח.
• שקיפות מלאה בכל עת – מעקב בזמן אמת של המשלוח שלכם וברמה שלא ידעתם, על ידי יצירת קשר עם השליח וכל פרטי המשלוח הזמינים בחשבון בכל עת.
• קבל משלוח מיידי אימות בכל עת
• שלם באופן מאובטח, רק באמצעות כרטיס אשראי ובלי להתעסק עם מזומנים.
• להזמין משלוח מיידי או קבע מועד אחרון עתידי בהתאם להעדפות ולצרכים שלך.
• התהליך כולו הוא קל ומהיר באמצעות אפליקציה וממשק אינטרנט.
• אפשרות לשירות משלוח כפרי עם 3dmail — מוקדש לעסק
• שירות משלוחי קרקע המאפשר לכל אחד ואחד להיות שליחים, באופן עצמאי ועם שליטה מלאה.
• מחירים נמוכים ובמיוחד את התחרותיות 3dmail חיובים מן השליחים שלה.
• שירות משלוחים בארץ עם חברת שליחות אשר למעשה מספק משלוחים היום עד היום.
מחפש דרך יעילה, מהירה וזולה לשלוח חבילה? האם אתה רוצה להשלים הכנסה ולהיות הבוס שלך? 3dmail מציעה את הטוב ביותר של כל העולמות, כך להירשם לשירות עכשיו ולהצטרף למהפכת התחבורה הימית בארץ!

צור עימנו קשר

כתובת:

3D mail 3178 bladensburg Rd NE Unit 41214 Washington DC 20018 USA

שירות לקוחות:

0586224924

אימייל:

admin@3dmail.co.il