אודות 3D MAIL...

באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר, פיתחנו פלטפורמה חדשנית, המבוססת על הרעיון של כלכלה שיתופית ומתחבר בין השולח, שליח ונמען. המטרה שלנו היא להפחית באופן משמעותי את עלויות האספקה וזמני האספקה, תוך שימוש בפתרונות טכנולוגיים לניהול פשוט ויעיל של סידורים מיידיים ברחבי המדינה, לקוחות עסקיים ופרטיים. ניתן להזמין סידורים מכל מקום ובכל זמן באמצעות יישום יחיד, ממשק אינטרנט ואינטגרציה אוטומטית. השירות מספק שקיפות מלאה ומעקב בזמן אמת הכולל פרטי משלוח מפורטים ופרטי שליחים בכל אחד משלבי ההזמנה.

0
0
0

שירות משלוחים מהיום להיום

שירות המשלוח החדש יאפשר לך להזמין שליחות מהיום להיום, במחיר קבוע, וחלונות על פי בחירתך. עם האלגוריתם שאנו מפתחים, שיוצר מסלולים דינמיים לפי דרישה, ניתן להפחית את מחירי המשלוח ולקצר באופן משמעותי את זמני האספקה.

שירות מעכשיו לעכשיו - Premium​

בעת הזמנת משלוח פרימיום, המערכת שלנו תאתר עבורכם את השליח הקרוב ביותר לכתובת האיסוף, תוך לאחר מספר דקות יגיע שליח לאסוף את החבילה ולנסוע ישירות ליעד.

3D MAIL Public API

אם יש לך אתר עסקי (מסחר אלקטרוני) ו/או מספר גדול של משלוחים וברצונך להימנע מהעלאת קבצים או כתיבה ידנית של הגשות, באפשרותך להוסיף אוטומטית אפשרות של הזמנת מסירה על-ידי התחברות למערכת 3dmail באמצעות API. בתהליך זה, כאשר לקוח הקצה מבצע הזמנה דרך האתר שלו, המערכת אוספת את פרטי ההזמנה, יוצרת את המסירה בלחיצה אחת על כפתור יכולה לעדכן כי המסירה ארוזה ומוכנה לאיסוף. מיד לאחר מכן, המערכת תאתר שליח בשבילך ולעדכן אותך בזמן אמת בכל שלבי האספקה.

שעות פעילות

בימים א' עד ה': 07:00-23:00 בימי ו': 08:00-16:00​

צור עימנו קשר

כתובת:

3D mail 3178 bladensburg Rd NE Unit 41214 Washington DC 20018 USA

שירות לקוחות:

0586224924

אימייל:

admin@3dmail.co.il